“To za mało” – najnowszy teledysk Eddiemana z płyty “Wartości”

Po niedawnym, niezwykle udanym debiucie drugiej płyty - "Wartości" - Eddieman nie ustaje w akcie tworzenia wynikiem czego jest najnowszy teledysk artysty pt.: "To za mało".

Projekt powstał w wyniku współpracy bitmastera Michała Markowskiego vel. Nah Vex Riddims, austriackiego geniusza kamery Chris Sanderhaever, mistrza gimbala Macieja Muszkiety, jednego z najbardziej utalentowanych fotografów wiedeńskich - Martin Ignatowicz  oraz polskiej królowej Zumby w Austrii - Sandry Schöneich - Sandra ZumbaVienna.

A tutaj kilka shotów prosto z planu popełnionych przez Martina Ignatowicza:

Życzymy miłego odsłuchu, subskrybujcie kanał i puszczajcie dalej! Jah Bless!

Z całego gratulujemy kolejnego sukcesu polskiemu artyście, który na co dzień tworzy i mieszka w Austrii w Wiedniu, którego sylwetkę zaprezentowaliśmy Wam na łamach POLpromotion po raz pierwszy prawie rok temu w artykule: Tajny składnik zupy z tajnym składnikiem.

Niedługo po ukazaniu się artykułu miejsce miał pamiętny pierwszy koncert Eddiemana wraz z prezentacją płyty podczas organizowanego przez nas charytatywnego eventu #WirSindIntegration2.

To był niezwykły wieczór. Ci, którzy nie mogli do nas dotrzeć niech poczują magię tego wieczoru:

© Piotr Sarnowski Cinematography

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wspierać procesy tworzenia i połączyć pasjonatów sztuki, muzyki, tańca.

Dziękujemy, że razem z Wami możemy integrować i promować utalentowanych, młodych i ambitnych Polaków i z niecierpliwością czekamy na kolejny koncert.

Życzymy miłego wieczoru i zapraszamy do subskrypcji kanału Eddieman JahBless

Solvita Kalugina-Bulka

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.