#WirSindIntegration.2

21.10.2017 odbyło się kolejne wydarzenie POLpromotion - #WirSindIntegration.2.
Bardzo Wam wszystkim dziękujemy za Wasze przybycie i Waszą pozytywną energię, którą wypełniły się pomieszczenia Polsko-austriackie Towarzystwo Kultury "takt"

To był niezwykły wieczór.  Ci, którzy nie mogli do nas dotrzeć niech poczują magię tego wieczoru,przeżyjmy to jeszcze raz:

© Piotr Sarnowski Cinematography

Zaprezentowany został wernisaż fotograficzny artystów polskiego pochodzenia pt.: "Nasze perspektywy - Austria w obiektywie Polaków" z dziełami autorstwa:
• Daniel Graser
• Marcin Ignatowicz
• Piotr Sarnowski

W późniejszej części wieczoru po raz pierwszy w Austrii wystąpił Eddieman! Podczas koncertu miała premiera jego najnowszej płyty i nagrany został teledysk, który już niedługo zostanie Wam zaserwowany przez Piotr Sarnowski Cinematography.

Świętowaliśmy również nasze bardzo spóźnione, 1. urodziny POLpromotion i przy tej wspaniałej okazji zaprezentowaliśmy nasz Zarząd:
Solvita Kalugina-Bulka – prezes, żałożycielka i redaktor naczelna
Daniel Graser – wiceprezes i sekretarz
Andrzej Bułka – skarbnik

POLpromotion integruje, promuje Polaków, polską kulturę, muzykę i sztukę. Razem z Wami tworzymy wspólną platformę dla ekspansywnych działań polskich i międzynarodowych organizacji, - promujemy kulturę, różnorodność i integrację, która pozwoli na efektywne wykorzystanie potencjału kulturalnego i społecznego. Jest to szczególnie ważne, zwłaszcza w dzisiejszym globalnym świecie.
Pokazujemy, że prawie 100 tysięczna Polonia w Austrii jest otwarta, dobrze zorganizowana, dynamiczna i atrakcyjna. Nie ograniczamy swojej działalności do prezentacji wyłącznie Polski i Polaków. Nie ważne jest dla nas to skąd jesteś, ważne jest to jakie wartości prezentujesz i to, co masz w sercu.

Tego wieczoru połączyliśmy to, co jest piękne z pożytecznym – dzięki Wam i razem z Wami wesprzemy dzieci chore na raka znajdujące się pod opieką Fundacja Pani Ani dumną kwotą: 576,53€. Dziękujemy Wam z całego serca.

Nasz charytatywny event udał się dzięki wsparciu naszych przyjaciół i sympatyków, którym chcieliśmy jeszcze raz bardzo, z całego serca podziękować:

Maria Buczak – nasza gospodyni, która znana jest z tego, że wspiera młodych utalentowanych artystów, organizatorka osławionych Polskich Balów Wiosny, Prezes Polsko-austriackie Towarzystwo Kultury "takt" i nasza mentorka. Dziękujemy z całego serca za udostępnienie kulturalnej piwnicy „Takt“.

Aleksander Kordyka Kor Core – architekt nie tylko nieruchomości i obiektów ale również kreator smaku. Dziękujemy za zasponsorowanie wyjątkowego specjału – piwa z pestek dyni CORE Beer.

Bardzo dziękujemy wiensport.at – sklepowi z odzieżą sportową - za sponsoring. Zachęcamy do dokonywania tam zakupów – wspierajmy polski biznes.

Dziękujemy za wsparcie i nieocenioną pomoc przy organizacji imprezy naszym stowarzyszeniom partnerskim: Polsko-austriackie Towarzystwo Kultury "takt", Austrian-Polish ProfessionalsVienna Creative CrewPrawo austriackie Blog adwokatów austriackich Sokolski Madany Rechtsanwälte

Dziękujemy naszym przyjaciołom i wszystkim zaangażowanym w pomoc, szczególnie pragniemy wyróżnić: Jolanta SzczepanowMichelle GutekPaulina SzostekMarta MatiPaula Joanna PrytkoPatrycja MuszkietaMaciej Matthias MuszkietaMateusz MadanyMonika Rafał BachulscyDaniel Szewczyk <3

Dziękujemy przybyłym mediom: Polonika - Polen in ÖsterreichJupiter - pismo Polonii w Austrii Jadwiga Hafnerwenedi.euWenedi Austriapol, ilove.wien.

Jeszcze raz dziękujemy Wam za liczne przybycie oraz wsparcie naszej charytatywnej aktywności i do zobaczenia na kolejnych eventach.

Solvita Kalugina-Bulka

Zdjęcia:
© Rafał Bachulski
© Marcin Ignatowicz ᴾᴴᴼᵀᴼ

Bogatsza fotogaleria tu: #WirSindIntegration.2 - Kunst, Kultur, Musik & Netzwerken

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.