Wesprzyj nas

Wesprzyj nas!

Jeśli podoba Ci się to co robimy – wesprzyj POLpromotion!

Każda darowizna, nawet najmniejsza, zostanie przeznaczona na rozwój naszych projektów mających na celu integrację, promocję Polaków, polskiego biznesu, polskiej kultury i sztuki. To właśnie dzięki Tobie będziemy mogli konsolidować Polonię oraz budować jeszcze silniejsze więzi z Polską oraz Austrią, a w niedalekiej przyszłości państwami i społeczeństwami Europy.

Wpłaty prosimy kierować na konto:

POLpromotion
Ilse-Arlt-Str. 23/6
1220 Wien
Nr konta:
IBAN: AT09 2011 1829 5953 4600
BIC: GIBAATWWXXX

Lub poprzez PayPal:


Dlaczego prosimy o wsparcie?

Jesteśmy organizacją, którą tworzą nie instytucje czy biznes, a pasjonaci.

Rozwijamy się w szybkim tempie ale bez budżetu ten rozwój jest niemożliwy do utrzymania. Mamy wielkie plany i nawet najmniejsza kwota wsparcia jest cegiełką w kierunku usprawniania istniejących i realizacji kolejnych projektów. Zebrane środki przeznaczymy na działalność statutową POLpromotion.

Nie określamy wysokości darowizny. Nawet niewielka wpłata ma dla nas ogromne znaczenie; za każde wsparcie jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Przekazanie darowizny jest równie bezpieczne co zakupy w Internecie, regulowanie rachunków lub przelewy bankowe. Udostępniamy dwie metody – konto bankowe oraz wpłaty przy pomocy kart kredytowych poprzez system PayPal – dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Dziękujemy!